| Klabaxasas a întrebat:

Este mai bine sa faci pc-ul pe piese sau sa-l cumperi direct din magazin? Nu vreau sa fie un pc puternic dar nici slab!

5 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

E mai bine pe piese, iti poti alege ce vrei.

| vidii a răspuns:

Componente fara doar si poate, indiferent ca vrei sa fie un PC normal sau o bestie. Pentru simplul fapt ca ti-l configurezi dupa nevoile personale... cele din magazin sunt facute fara cap si daca nu era destul, over(fckin')priced

| vidii a răspuns:

Daca vrei un pc nou raspunde la urmatoarele intrebari
Ce buget ai?
La ce il vei folosi?
Ai nevoie de monitor? Daca nu, care este rezolutia maxima a monitorului actual
Ai nevoie de periferice? (mouse, tastatura..blablabla)

| PrecizeEveR a răspuns:

Cel mai bine il faci din piese, dar daca nu te pricepi iti cumperi unul convenabil.

| Romb3r a răspuns:

Daca te pricepi, mai bine il faci pe piese.Este mult mai ieftin.