| Inuk_Ylknur_1999 a întrebat:

Este un pret foarte mic : http://www.emag.ro/......DR8D5BBBM/ E bunicica tableta asa pentru niste jocuri gen pou? Vreau sa il cumpar pentru fratele meu si nu stiu daca ii vor merge jocuri gen pou!

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Pe tableta asta iti merge brici pou. PLUS ca e quad-core. are procesor bun. garantez ca merge.

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Jocuri gen candy crush, pou, temple run, etc jocuri in general pana in 100mb le ruleaza ok. Faza e ca este o tableta nu tocmai fiabila, iar autonomia bateriei cam lasa de dorit. Era bine daca rula ea videoclipuri 4 ore asa cum spune la specificatii pe site. Daca te tine o ora, sa te multumesti.

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns:

Presupun ca e buna

| GaBiTzZUfan a răspuns (pentru Ciufu_Andrei_1968):

Presupui,omul te-a intrebat daca e buna nu da cu presupusul

| GaBiTzZUfan a răspuns (pentru Ciufu_Andrei_1968):

In general produsele de la Allview sunt bune ca eu am telefon de la firma lor, dar tableta pur si simplu lasa de dorit la pretul care il are eu unul nu as cumpara-o

| Ciufu_Andrei_1968 a răspuns (pentru GaBiTzZUfan):

Daca e asa ieftina eu nici nu mai stau pe ganduri si o cumpar direct

| Nick95 a răspuns:

E "bunicica"... Dar pe lângă memoria ram de doar 512mb, capacitatea bateriei lăsa mult de dorit! Mai ales pentru un procesor quad-core. La banii aia e ok, dar sa nu te aștepți sa tina bateria mai mult câteva ore.