| anonim_4396 a întrebat:

Este vreun program sau setări cu care pot bloca accesul la anumite site-uri, canale, bloguri, articole, etc? De exemplu NU vreau sa blochez tot Youtube-ul doar pentru 2-3 clipuri. Vreau strict sa blochez DOAR acele 3 clipuri pe care ma intereseaza, pentru a nu mai avea acces nimeni la ele. Alt exemplu este ca as vrea sa blochez doar un singur articol al unui ziar online. Etc. Sper ca ma veti ajuta!

5 răspunsuri:
| Veromon a răspuns:

Eu am facut astfel de restrictii din meniul router-ului, am un D-link si la Website Filter, introduci url-urile care nu vrei sa se mai poate accesa. Simplu si foarte eficient!

| anonim_4396 explică (pentru Veromon):

Imi poti da mai multe detalii te rog?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu am un D-Link, unde trebuie sa intru ca sa fac setarile?

| anonim_4396 explică (pentru Veromon):

Hello! Puteti sa-mi raspundeti la intrebari?! Unde se gaseste meniul router-ului(am si eu un D-link) si unde intru ca sa ajung la Website Filter?! Sper ca veti dori sa-mi raspundeti?

| anonim_4396 explică (pentru Veromon):

Hallo! Vrei sa-mi mai raspunzi?!