| Madafaka_Cristian_1990 a întrebat:

Eu am un pc mai vechi cu un procesor Intel pentium dual-core 2.7 gHz si o placa video nVidia 9500 GT de 1GB.
Acum ceva timp mergea csgo bine, dar acum intra greu pe cs, imi da o imagine neagra cand intru si se blocheaza asa.
Ce imi recomandati sa schimb pentru a nu-mi mai aparea imaginea neagra cand sa intru in csgo si sa se blocheze? Procesor, placa?
Tin sa precizez ca am si Windows XP deoarece placa de baza nu are driver pentru Windows 7. Recomandati-mi ceva, dar nu foarte scump. Maxim 300 pe component.
Multumesc!
P.S: CITITI TOT, VA ROG!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Eu unul recomand ceva RAM și eventual un hard disc SSD sau SSHD.
Iar momentan, recomand o acțiune de curățenie prin sistem (eventual un system restore la un punct în timp când mai mergea cât de cât, plus defragmentarea discului sistem.