| Amfitria a întrebat:

Eu folosesc Google Chrome si am o mica problema...
Mie netul imi merge foarte bine, dar... videoclipurile mi se incarca foarte greu ( in sensul ca : se vede bine 10 secunde dupa care cateva secunde 20-25 sta sa se incarce).
Puteti sa imi spuneti si mie va rog frumos ce as putea sa fac in privinta aceasta?

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Http://vitezamea.go4it.ro/
Dai click acolo unde scrie cu rosu lanseaza test viteza.La mine scrie ''Largimea de banda de care dispui acum este de 10.61 Mbps
insemnand ca poti descarca cu 1.33 MB/sec. de pe acest server.'' Nu ai tot timpul aceeasi viteza.

| vrelian a răspuns:

Ai net slab.ce sa faci.ia un net de viteza mai mare. ceva sa zic 12 mb/s si sigur o sa ti se vada f bine.deci viteza ta la net este slaba.fa un test si iti spune exact ce viteza ai.www.speedtest.net apare o chestia si undeva in mijloc scrie beginer si apesi acolo si iti face test gratis.vezi ce viteza de download ai si aia e viteza ce ai nevoie sa stii.iti face si upload dar aia nu te prea intereseaza asa mult.bafta