| MyObsession a întrebat:

Există şi altă cale înafară de a cumpăra o licenţă la Registry Mechanic? Am verificat conţinutul problemelor cu el şi am vreo 1200, că la ce mă pricep eu cu download-ul dacă este bine ce iau sau nu.
Deci, este altă cale sau alt program prin care pot să îmi 'omor' problemele astea ale pc-ului?

2 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Ccleaner, TuneUp Utilities, advanced system care. Nu te lua dupa registry mechanic, poate sa fie si un virus.

https://www.virustotal.com/ dai upload la.exe al registry mechanic.