| SorinELoo7 a întrebat:

Exista Skype pentru telefoanele cu suport Java? Astept raspuns!

15 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Da, exista.

| Niiiicu a răspuns:

Da,sunt dar e posibil sa mearga cam prostbig grin dar depinde si ce telefon ai pentru ca marea majoritate au suport java, imi poti spune ce telefon ai?happy

| SorinELoo7 explică (pentru Niiiicu):

Am Nokia 3120 classic. Am mentionat asta mai sus!

| SorinELoo7 explică (pentru Niiiicu):

Dar Trillian pentru acest telefon?

| Niiiicu a răspuns (pentru SorinELoo7):

Iarta-ma nu am fost atent, acum ca stiu modelul nu cred ca vei putea deoarece skype este realizat pentru symbian dar al tau nu are symbyan, dar poti incerca, este o versiune pe care o gasesti in magazinnul ovi.o seara bunahappy

| Niiiicu a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu cunosc acel program, imi cer scuzehappy

| SorinELoo7 explică (pentru Niiiicu):

OK! Dar spune-mi si mie ce aplicatii utile pot folosi pe acest model de telefon?

| Niiiicu a răspuns (pentru SorinELoo7):

Pai depinde ce fel de aplicati te intereseaza, poti intra in magazinul ovi si vezi ce iti place de acolohappy

| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Da...exista da e mai complicat de instalat k iti mai trebuie inca 2 programe pentru a merge pe java!

| SorinELoo7 explică (pentru InTeReSsUl04444):

Am Nokia 3120 classic. Imi poti arata cum arata acel skype? Si explica-mi cum se instaleaza etc.

| InTeReSsUl04444 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Nu stiu cum se instaleaza! Asta mi-a zi-so un prieten care are java si la instalat! Daca vrei il intreb si iti explic! ok?

| tigrutacrinuta a răspuns:

Nu! Skype la telefon exista numai la telefoane cu iOS sau Android

| GAdNuRi a răspuns:

De existat exista dar de instalat este mai greu. dar il iei de pe google foarte usor

| claudyu112 a răspuns:

Da...