| Alinushu95 a întrebat:

Exista vreo aplicație pe telefon sau calculator care fotografiezi bine un lucru si il poți pune in mișcare? Sa faci filme cu el?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Exista, de exemplu Corell Draw.
Trebuie sa ai doua poze, de inceput si de sfarsit, intre care sa-i indici punctele de corespondenta pentru transformare. Rezultatul va fi o secventa de film.
De exemplu, se poate face un film de transformare din fata unui om in tigru si invers, sau transformarea unei biciclete in masina, etc.