| nicusor123 a întrebat:

Exista vreo aplicatie cu care pot face poze rapid.adica sa apas repede pe tel si sa faca pozele la secunda.sau asta tine de telefon?

Răspuns Câştigător
| adjzlsteanu a răspuns:

Exista o aplicatie pe magazin play numita fast burst camera lite care face pana la 30de fotografii pe secunda

| darrio2007 a răspuns (pentru adjzlsteanu):

Nu ai inteles.Ea vrea ca sa faca poza imediat.Doar sa apese pe ecran(buton). Fara sa mai caute aplicatia si fara sa mai astepte pana se deschide acea aplicatie.Nu j`de mii de poze pe secunda.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta tine de telefon. Unele au comanda rapida la camera. Apesi pe butonul respectiv si iti intra direct.Dar tot dureaza 4-5 secunde.

| Aasdfghj a răspuns:

Tine strict de telefon. Am trecut de la un telefon la care stateam ceva sa faca poza, la unul care o face imediat. Nu ai ce sa faci.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu există o asemenea aplicaţie...asta ţine de telefon. Uită-te la setările camerei şi vezi acolo.