| SECRET a întrebat:

Facebook are si chat? si cum intru pe el vad doar chat pentru discuti cu amici din lista dau fundita

2 răspunsuri:
| Dreamin a răspuns:

Are si chat... e jos in dreapta trebuie sa scrie Onaline 80 ( de exeplu.adica 80 de pers sunt onlaine) faci clik pe aia si acolo iti apare cine e onaine dupa ---> alegi pers cu care vre sa vb printrun clik si gata happy...
Ps: demulte ori nu merge chat la facebook, sau poate e din cauza netului ca merge greu

| madieee a răspuns:

Cadn intri pe facebook...si esti logat iti apare jos in dreapte o bulina verde, numarul de prieteni in paratnteza si langa scrie chat