| MrrLove a întrebat:

FACEBOOK! nu mai merge sa-mi schimb numele deoarece l-am schimbat de prea multe ori. si trebuie neaparat sa il schimb. ajutati-ma va rog Funda!

2 răspunsuri:
| AnaaMaria1995 a răspuns:

Din pacate acest lucru nu este posibil deoarece facebook-ul accepta doar un anumit numar de schimbari alea numelui. Poti face asta doar daca iti faci alt cont de facebook. Sper ca ti-am fost de ajutor. O zi buna!

| MrrLove explică (pentru AnaaMaria1995):

Pai nu pot sa sterg din numele alea?laughing sau cevaa? trebuie neaparat sa il schimb crying