| Tibi35 a întrebat:

Failed to
create a new partition on the selected unused space. [Error.0x8004240f]. Asa imi scrie cand instalez win 7. ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Probabil ai incercat sa creezi inca o partitie pe langa cele existente. Incearca sa stergi partitia care are deja sistem de operare pe ea (de regula C) si ar trebui sa te lase sa o re-creezi. Asta in cazul in care pe celelalte partitii ai date (fisiere) pe care nu vrei sa le pierzi. Daca nu, aplici sfatul dat de @telecomputer. Succes!

1 răspuns:
| telecomputer a răspuns:

Trebuie sa stergi toate partitiile si sa le creezi din nou