| Acer98 a întrebat:

Fratilor am un laptop AcerE1-531 Cu un processor Intel B960 Processoru-l mi-l schimb cu un Intel Core I5 2520M Ca merge am verificat pe www.Intel.com asa si placa video este cam mica si as vrea s-o schimb m-as intreba daca pot s-o schimb ca am auzit ca la unele modele Acer se pot schimba da la Un Acere1-531 se poate va rog raspuns dau vot + Funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Aia crezi tu! Uita-te mai bine! Si poate inveti si BIOS-ul sa conduca un i5. Poate schimbi si coolerul ca sa faca fata unui i5! Ce zici?

| itsoft a răspuns (pentru K0sti):

Hahahaha da este tare asa este poate sa il faca si avion daca vrea

1 răspuns: