| Alexandrumrz a întrebat:

Funda! am o placa de baza Asus m2v-mx se. o vezi aici http://www.asus.com/us/Motherboards/M2VMX_SE/ si un windows 7 ultimate pre-activat 64 bit. si merge extrem de greu. am antivirus norton internet securiry 2013 dar pc merge greu de toto. si nu stiu ce are am cpu 2.4 ghz 2gb ram 512 mb placa video este din cauza windows? cu orice versiune de windows are erori fatale care ori il ingheata ori il opres brusc. am bios adaptat la maxim si nu stiu ce sa ii fac. hdd cam vechi daca conteaza asta

2 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Pe calculatorul ala nu are ce cauta windows 7 pe 64 biti. se recomanda, daca ai sub 4GB de RAM win 7 pe 32 de biti. plus de asta procesorul este cam vechi, dar cauza principala este windowsul pe 64 biti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstalezi antivirusul si va merge best fara erori fatale.
Antivirusul sterge fisiere din windows si normal ca iti da erori laughing.