| syjey a întrebat:

FUNDA:Cand am pornit calculatorul nu era nimic pe desktop,asa ca am dat restart.Din nou aceeiasi problema ce pot face ca sa-mi apara din nou toate iconitele pe desktop?Nu merge sa dau copy paste

Răspuns Câştigător
| lascuiulian92 a răspuns:

Deci cred ca stiu rapsunsul la intrebarea ta happy

Click dreapta pe desktop-->Wiew si vezi sa fie bifat show desktop icons :-)

ps: daca nu merge asa atunci reinstal windows big grin

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nici n-ai nevoie de iconite pe desktophappy

| Daniel415 a răspuns:

Daca nu ti-a aparut nimic atunci cum ai intrat pe TPU?

| lascuiulian92 a răspuns (pentru Daniel415):

A spus ca nu ii apar iconitele de pe desktop nu ca nu`i functioneaza pc laughing putea intra si din Start in caz ca nu stiai :-| :-|

| syjey explică (pentru Daniel415):

Din meniul start, la fel cum am intrat si pe messenger

| Daniel415 a răspuns (pentru syjey):

A pai zi asa ca nu stiam.Credeam ca nu iti apare nimic.

| claude42 a răspuns:

Click dreapta pe desktop ->arrange icons by -> show desktop icons