| cristianzgz3 a întrebat:

Funda...Ce antivirus imi recomandati sa-mi pun pc-ul asta Asus a55v

Am eset smart security si-l crakez ce ziceti toata familia mea il are in pc matusa unchi .....etc
daca pun eset smart security nu stiu care sa-l pun pe 4sau 5 nu vreau sami consume nici resurse multe

GEFORCE 610M-2gb

INTEL CORE I7-3630QM,2.4GHz

RAM :6GB

WINDOWS 8

HDD 750

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai de gând să furi soft și să îl folsești pe Windows 8(cu care o fi venit preinstalat si la care ești condamnat din cauza UEFI că nu vei mai putea instala nimic altceva decât Windows 8) atunci mai gândește-te și lasă-te de așa ceva.La Windows 8 nu mai mere cu furatu.Aici trebuie să p0lătești tot softul. Nu recomand să pyretezi mai ales antivirușii, cănd ai la îndemână Microsoft Security Essentials, gratis și care este pe locu 3 clasat după Avira și Kaspeesky.Succes

| VitalyDeMarco a răspuns:

NOD 32

| kristinne a răspuns:

Iti recomand AVIRA