| compcris00 a întrebat:

Funda d-au daca spuneti jocuri de jucat in doi,normale, asa cum este pocket tanks.Acesta mi se pare interesant dar spuneti si altele.

3 răspunsuri:
| clllaaauuu a răspuns:

Foc si Apawinking

| Alinaka a răspuns:

Jocuri in doi poti juca aici http://www.xjocuri.com/jocuri-in-2-doi.html Poti gasi pe site si jocurile cu foc si apa, sunt interesante, au mai multe level-uri.

| compcris00 explică (pentru Alinaka):

EHH,acestea se jucam la windows 98, eu vreau ceva normal, dar cum intrebarea a fost postata jumate de secol in urma am gasit deja pe steam milioane de jocuri. Oricum mersi de raspuns, dar saitul cela nu e de mine.