| bennn a întrebat:

FUNDA! In cat timp se uzeaza o baterie de tableta?

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

In general un an jumate. depinde cata grija ai de ea, daca spre exemplu o utilizezi si in timpul incarcarii, automat durabilitatea ei scade. daca o mai tii in unele medii umede, iarasi ea isi pierde din viata. funda?

8 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Cam 1 an lao folosire media, jumatate la, o folosire intensa

| dantomescu78 a răspuns:

SAlut,

Bateria de la tableta este asemanatoarea cu cea de la un laptop. Aceasta isi pierde din caracteristici dupa 4 ani. de regula

| addy1999 a răspuns:

Daca o folosesti. O zii. Daca nu o folosesti 1 an de regula. Funda happy

| AlexisAlexx a răspuns:

Aproximatix 1 an si 2 luni. cel putin asa s-a intamplat la mine! Fundaa

| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Intre 1 si 2 ani! Am si eu tableta si asa mi-au spus! Funda?

| stefy57 a răspuns:

Completez intrebarea in urma citirii raspunsurilor:
si dupa ce nu mai putem incarca bateria, ce facem cu tableta?

| kkeo a răspuns:

Depinde cum de bine o ingrijesti... vreo 2 ani

| denwer1979 a răspuns:

Lol