| bradborn13 a întrebat:

Buna am o tableta serioux s805tab hdtab cu o baterie de 3500mA 3.7V,vreau sa stiu cat timp ar trebui sa ma tina baterie pentru ca in realitate ma tin 30-40 minute,,aprox, asta cand ma joc

Răspuns Câştigător
| TPUSenior01 a răspuns:

Eu imi tin bateria la incarcat cam vreo 18 ore dar ma mai joc pe ea in acest timp da nu mult... mai mult eu o folosesc seara - noapte (: si da trebuie sa o ti 48 de oare atunci cand o achizitionezi happy

2 răspunsuri:
| TPUSenior01 a răspuns:

Si eu am bateria la fel... Dar pe mine ma tine mult mai mult si ma joc in fiecare zii pe ea nonStop Mie imi tine 1 ora jumate sau chiar 2
sper ca te-am ajutat Si cand nu ma joc si doar ma uit pe ea imi tine 4 ore

| bradborn13 explică (pentru TPUSenior01):

Tu cat timp iti incarci tableta te joci pe ea? cat timp o lasi la incarcat? trebuie sa ti bateria la incarcata timp de 48 de ore atunci cand o achizitionezi pentru prima data sau cum faci sa iti tina bateria asa mult?

| TPUSenior01 a răspuns (pentru bradborn13):

Eu imi tin bateria la incarcat cam vreo 18 ore dar ma mai joc pe ea in acest timp da nu mult... mai mult eu o folosesc seara - noapte (: si da trebuie sa o ti 48 de oare atunci cand o achizitionezi happy