| compcris00 a întrebat:

Funda.Programele de genu
Windows Phone Application Deployment 8.1.
Windows Phone Power Tools.
Aduc malware cu ele sunt ca un fel de virusi pentru telefon sau sunt niste programe simple,(un fel de torren*)?

2 răspunsuri:
| Uroboros a răspuns:

Intrebarea nu are sens. Daca e un produs windows original aduce doar imbunatatiri la sistem. Dar, daca acesta nu tine pasul cu cerintele, va fi incetinit si de aceea unii îi confunda cu programe malware, care sunt cu totul altceva.

Concluzie: nu sunt malware

| compcris00 explică (pentru Uroboros):

Cun instalez crack-uri cu ajutorul lor? Am incercat sa copii minecraft. appx il am pe pc iar cind d-au s-o instalez cu windows phone application 8.1 nu vrea.