| Th3J0k3r a întrebat:

(funda)salut TPU! Am intrat pe yahoo messenger de pe telefon.La contacte imi apareau si id-urile de messenger. Apoi,la mess-ul din telefon am descoperit o optiune,ceva de genu "sincronizarea cu yahoo messenger".Am deselectat-o, iar acum mi-au disparut contacte din lista de messenger.Ce pot face ca sa le recuperez?

1 răspuns:
| Anonima009 a răspuns:

Chiar nu mi s-a intamplat dar am o idee.Ai incercat sa o selectezi din nou, poate va merge si vor aparea la locbig grin