| PVAAVU a întrebat:

Funda.Ştiţi vreun program pentru Android 4.2. cu care pot face să se audă de fiecare dată o altă melodie (atunci când îmi sună telefonul -notificari, apeluri, etc.)? Adică fără să fie nevoie să le schimb.Adica dacă telefonul îmi sună odată cu o melodie,urmatoarea dată să-mi sune automat cu o alta pe care am selectat -o,fără ca eu sa fi schimbat tonul de apel,notificare,alarmă, etc.
So, ştiţi careva vreuna? Vă rog, să fie de pe Magazin Play.Si fără răspunsuri gen "nu există ", bine? happy

2 răspunsuri:
| Liceanul a răspuns:

Dupa o cautare nu prea lunga, am gasit-o (e numai pentru apeluri vocale).Se numeste "Ringtone Randomizer":
https://play.google.com/......ps/details

| Moale_Bogdan_1994 a răspuns:

Dar chiar nu exista.Cel putin eu nu stiu sa existe asa ceva si am utilizat android mult