| gago a întrebat:

FUNDA + VOT + CERERE DE PRIETENIE

Buna TPU, am doua probleme foarte mari si nu stiu ce sa fac deci:

Am un dvd cu windows xp si a mers mai demult si la un prieten a mers dar acum cand am vrut sa reinstalez windowsu bag cdu si dau restart :

1. NU IMI BOOTEAZA trebuie sa dau F9
2.cand dau F9 orice as da sa booteze pe floopy, CD-ROM, hard disk nu booteaza imi arata acolo cand dau de exemplu pe floopy

se face negru sus imi apaer BOOT nu stiu cum si dupa imi intra in windowsu meu care il am acum se incarca windowsu si imi intra...straight face nu se intampla nimic nu stiu de ce va rog din inima ajutati-ma

FUNDA+ VOT + CERERE DE PRIETENIE

3 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Ceva nu faci bine sau e zgariat cd-u

| TheLaw a răspuns:

Daca este pe dvd, atunci pune-l pe cd-rom. straight face

| Robery a răspuns:

Salut, pai ai ceva problema. cu calcul, sau dac nu nu-ti primeste sidiul, In cazuriile astea trebuie sal duci la repatrat, te rog nu mai incerca de multe ori, ca iese grav!