| AlexAndrei96 a întrebat:

Funda. (Vroiam sa aleg Tehnologie dar u-mi aparea), De ceva timp ma tot bate un gand sa-mi iau tableta nu telefon. (Am luat un 4 la bio si pana nu am luat un 10 nu mi-a mai uat nimic). Deci stiti, vreau pentru muzica, filme, foto, si mai ales facebook si jocuri. Sa aiba rezoluatia minim 1920x1080 pixeli per inch. Procesor: Snapdragon 801 sau mai mare, placa video un Adreno 440 sau care e mai nou, 2 gb sau mai mult de memorie ram, minim 8 gb interni. Multumesc. Si acum nu conteaza ca e Android sau iOS. Dar, la iOS stiu ca folosesc altfel de, cum le zice... specificatii daca le pot spune asa. Va multumesc. PS. NU VREAU SA RASPUNDA COPII CARE IN VIATA LOR NU AU AVUT O TABLETA SAU NU STIU CE E AIA O TABLETA DE TOP. Nu-mi pasa daca ati avut sau nu, dar sa stiti, pentru ca si telefoanele de top sunt ca si tabletele. BUGET : 22 mil.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti fun IOS atunci Apple
daca esti fun Windows mobile atunci Lenovo
daca esti fun Android atunci Samsung

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la bugetul ala intra pe eMAG si iti gasesti orice tableta vrei tu cu ce specificatii vrei tu

| AlexAndrei96 explică (pentru suntserios):

Ok...poti macar sa-mi spui un Asus, Samsung..sti tu. Apple?

| AlexAndrei96 explică (pentru suntserios):

Care crezi ca bate dintre Air 2 http://www.emag.ro/......DXXYGBBBM/ si Galaxy Tab S http://www.emag.ro/......D4Q9QBBBM/

| suntserios a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Eu mi as luat Samsung.E un pic ma micuta, rezolutie mai buna, poti pune un card SD, are 3G deci poti pune un sim cu net mobil si plus imi place mult mai mutl Androidul.

| suntserios a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Daca esti fun IOS atunci Apple
daca esti fun Windows mobile atunci Lenovo
daca esti fun Android atunci Samsung