| kuka a întrebat:

Gata, bac-ul s-a terminat, sunt happy! Ce jocuri imi recomandati? Nu-mi plac RTS-urile si cele gen FIFA... Orice altceva merge happy

Răspuns Câştigător
| n2paul a răspuns:

Burnout paradise, neaparat, Call of duty 4 si 5, Fuel, Farcry 2, Crysis ( daca ai calc tare ), Resident Evil 4, Devil May Cry 3 si 4 cam atatea imi vin acum in minte, app toate sunt joace de joace ( nu ca fifa ) care sau vandut in milioane de copii

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu joc Mario, Euro Truck, GTA, Luxor si Diamond Mine. Atat.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Eu joc
-Stalker(The shadow of Cernobil)
-NFS
-Drive Test Unlimited
-Pirrate Poppers(joc cu bile...)
...si cam atat...

| kuka explică:

Legiuitoareo, eu ma refeream la jocuri serioase, pe pc happy

| kuka explică:

@n2paul
in sfarsit un raspuns de gamer
deci din toate astea am jucat si inca le mai joc: burnout paradise, far cry 2, crysis si crysis warhead, dmc 3 si 4...recent mi-am instalat un joc super sweet: overlord 2...hmmm chiar as vrea sa incerc cod 5 si resident evil 4; si fuel pare interesant
merci beaucoup happy

| kuka explică:

@mike
stalker nu mi-a placut deloc, l-am avut mai demult

| n2paul a răspuns:

Daca iti place Overlord 2 sal incerci si pe primul ca si ala e bestial, de asemenea sa iei si Street Fighter daca iti plac bataile gen Mortal Kombat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Felicitari!
O vizita pe ejocuri.ro si te distrezi la maxim.
Pa, pa.

| Припять a răspuns:

S.T.A.L.K.E.R!