| rares5555 a întrebat:

GTA 5 merge pe Samsung Galaxy S6 Edge Plus?
Funda.

10 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Ceea ce ai vazut tu pe Youtube este doar apa de ploaie. Te poti juca doar GTA 3, GTA VC si GTA SA

| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar da. Dar o să trebuiască să aștepți varianta pentru android.

| Jipa95 a răspuns:

Cine te-a mintit ca jocul exista si pe platforma mobila?

| rares5555 explică (pentru Jipa95):

Am vazut pe youtobe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar exista 100% ar mergewinking

| σκμ a răspuns:

Salut!
Cei de la rockstar nu au lansat o versiune pentru android/windows phone.
Mai asteaptahappy

| rares5555 explică (pentru σκμ):

Dar GTA 4

| σκμ a răspuns (pentru rares5555):

Gta 4 da.

| Jipa95 a răspuns (pentru rares5555):

Decat gta san andreas exista pe platforma mobila. Unde ai vazut cu gta 4 sau 5 is videoclipuri manarite, fake. Va mai dura probabil ani buni pana se va dezvolta jocul si pe mobile mai ales gta 5.

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru Jipa95):

Jipa asta a vazut tutorialul ala cum sa faci stream de la pc la android cu gta iv. Si a crezut ca este direct de pe telefon.