| ofeliedeceai a întrebat:

Hai noroc. Se merita sa schimb psp 3004 cu xbox 360? Owneru la xbox zice ca e in stare buna, modat+5 jocuri si 2 manete.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Se prea merita, e chiar suspect de bun schimbul(tinand cont ca sh un psp 3004 e 200 lei, iar un xbox cum are el modat, cu 2 mante si 5 jocuri pleaca de la 600 lei in sus). Vezi sa nu fie ceva defect.

| ofeliedeceai explică (pentru sltlp):

Asa am zis si eu. Problema e ca s-ar putea sa fie model Arcade fara HDD. Daca e asa nu se mai merita xD. Am auzit ca un HDD de 20 gb e in jur de 100 ron

| sltlp a răspuns (pentru ofeliedeceai):

Cu atat mai rau. Hdd-ul e cea mai mica problema. la toate cele din seria fat, ai toate sansele sa iei rrod, si o sa fie bun de aruncat. La xbox poti sa folosesti un stick pe post de hdd.

| ofeliedeceai explică (pentru sltlp):

Am inteles. Dar am vazut ca sunt multe fix-uri pentru rrod in zilele astea...

| sltlp a răspuns (pentru ofeliedeceai):

Cum vrei. Eu iti zic, nu spera la fix. rrod e hardware, si cand se repara merge de 1-2 ori, si atunci rezista maxim jumatate de an dupa reparatie.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Serios?
Normal că se merită este o afacere bună pentru tine. happy