| biutzapisi08 a întrebat:

HEEEEEEEEEEEEEELLLLPPPPP! cum imi sterg contul de pe google plus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Accesați pagina Setările Contului Google. Dacă v-ați uitat parola, puteți să o resetați.
În cardul Gestionarea contului, dați clic pe Ștergeți Contul Google și datele. Dacă nu vedeți acest link în partea de jos a paginii, contul dvs. ar fi putut fi creat prin intermediul unei organizații sau al unei companii, ceea ce necesită pași diferiți pentru ștergere.
Confirmați ștergerea contului. Pentru a face acest lucru, va trebui să selectați aceste două opțiuni:
Da, doresc să îmi șterg contul.
Da, înțeleg că îmi asum în continuare răspunderea pentru taxele datorate pentru tranzacțiile financiare în așteptare și înțeleg că, în anumite situații, veniturile nu îmi vor fi plătite.
Puteți să selectați ultima opțiune fără nicio problemă dacă nu ați utilizat niciunul dintre produsele Google cu plată, cum ar fi AdWords și Wallet, sau dacă nu aveți în așteptare nicio tranzacție financiară asociată acestor produse.

Ștergerea informațiilor din profilul dvs. Google+ informațiile de profil

Dacă doriți să vă păstrați Contul Google, dar să vă ștergeți profilul public, puteți să urmați pașii de mai jos pentru ștergerea profilului Google+

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Șterge-ți profilul Google+

Pe computer sau pe dispozitivul mobil, accesează http://plus.google.com/downgrade.
Dacă nu te-ai conectat încă, introdu numele de utilizator și parola > Conectați-vă.
Derulează până în partea de jos a paginii > bifează caseta din dreptul opțiunii „Obligatoriu".
Dă clic sau atinge opțiunea Elimină serviciile selectate.