| elena98 a întrebat:

Heeelp! Imi dispare bara de start cand intru pe net. Ce sa fac? Urgent. Dau fundita

10 răspunsuri:
| Florin199221 a răspuns:

Ai activat cumva Fullscreen? apasa F11

| Florin199221 a răspuns:

Daca ai problema doar pe Chrome, reinstaleaza-l cu setarile initiale.
Ar trebui sa mearga.

| JustMe_8048 a răspuns:

Simplu. Click dreapta pe bara de start apoi click Proprietes apoi debifezi de acolo Auti-hide Taskbar apoi ok si cam asta e tot

| XAdeX a răspuns:

Cand iti apare bara dai click dreapta pe ea proprietati si in prima sectiune e bifat auto hide the taskbar, debifeaza apoi da apply

| XAdeX a răspuns:

Cand iti apare bara da click dreapta pe ea, apoi proprieties si in prima sectiune ar trebui sa fie bifat auto-hide the taskbar. DEBIFEAZA!

| DanielW a răspuns:

Posibil ca ai internetul in full screen. Incearca sa apesi F11 sa verifici. Sau daca nu, incearca din setarile ei. Ar trebui sa fie ceva

| lizzy01 a răspuns:

Apasa pe F11. happy

| elena98 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri dar din pacate niciunul nu e eficient

| elena98 explică:

Si acum am vazut ca doar cand intru pe Google Chrome se intampla asta

| LExu33 a răspuns:

Dai click dreapta pe bara de start/proprietes/si bifezi a 3-a optiune: "keep the taskbar on top of other windows" /apply/ok. Eu asa am facut... aveam aceeasi problema ca tine dar asa am rezolvat-o happy