| anonim_4396 a întrebat:

Heeey recent am descarcat yahoo messenger 11.5 ma deranjeaza ca imi apare recent contacts! cum fac sa dispara? funda celui mi explicit :*

6 răspunsuri:
| Mihai1972 a răspuns:

Pai am si eu tot 11, 5. Pe mine nu ma deranjeaza deoarece am dat dublu click pe recent contacts si mi le-a ascuns. Dupa ce ti-am citit intrebarea am cautat pe acolo pe la setari, dar nu merge sa scapi de tot de "Recent contacts"!

| Alcs a răspuns:

Sal nu trebuie sa il dezactivezi, uita-te langa recent contacts apare o sageata la dreapte> apasa pe ea si atunci vei inchide lista
Sper ca te-am ajutat

| cParty a răspuns:

Nu merge sal dezactivezi si eu il am tot pe acelasi si am incercat de nenumarate ori asa ca am luat o alta versiune mai veche 11 ...asta e tot ce pot spune

| anonim_4396 explică (pentru cParty):

Si cum e? la fel cu 3 pagini de emotions? sau nu?

| cParty a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ...adica poti sal ascunzi cum au zis ceilalti la 11.5 acum depinde de tine care il vrei happy

| alina1044 a răspuns:

Buna si eu am avut aceeasi problema cu aparutul recent contacts... daca vrei sa nu-l mai vezi sau daca il vrei ascuns da sus pe contacts la messenger apoi ultima setare unde ai show/hide si acolo trebuie sa-ti apara offline contacts, address book contacts si recent contacts si debifeaza in dreptul la recent contacts si se va ascunde...nu dispare happy sper ca te-am ajutathappy