| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Am nevoie sa imi recomandati niste aparate profesionale foarte bune pana in 20 de milioane (2000 lei). Daca aveti voi, sau cunoasteti niste recenzii, va rog sa imi spuneti happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu aparat de ras, foarte ieftin. Ce fel de aparate cauti?

| ღβأβأ a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) ma refer la aparat foto profesional, am crezut ca e de la sine inteles...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam putini bani pentru un lucru trasnet. Cu 2000 de lei poti achizitiona un aparat foto profesional cu rezolutie 18.5 Mpx. Deci nu iti pot recomanda ceva foarte bun ci...numai bun.

http://www.f64.ro/canon-eos-700d-kit-ef-s-18-55mm-f-3-5-5-6-is-stm.html

Tot mai trebuie 400 de lei. :)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Http://www.f64.ro/......-6fps.html

Sau acesta, ca sa iti dau un raspuns la subiect.

| ღβأβأ a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

| anonim_4396 explică (pentru ღβأβأ):

Cu placere, te astept sa imi faci o poza big grin