| ☺ Smile ☻ a întrebat:

Heei! M`am logat acum 1 zi pe miss bimbo.si nu prea stiu sa umblu.Am doar o intrebare: unde dau sa pot sa vorbesc cu fete/baieti? Va rog ajutati`ma ofer funda raspunsului care e ajutator

2 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Ca să vorbeşti cu ceilalţi de pe site poţi intra pe forum. imediat după ce te logezi ai în header, sus: Go to the Bank, Forum, Guide to Miss Bimbo.
intri pe forum, şi cauţi secţiunile care te interesează... au şi un topic deschis de români unde poţi vorbi în limba română. :*

| Alexa_8596 a răspuns:

Deci hai ca iti dau linkul forumului. http://new1.missbimbo.com/forum/t142708,170-people-from-romania-part-4.htm aici scrii :* Succes in continuare.Si poti da pe profilul bimbolinei sa te uiti cum e imbracata :*

Funda?