| Bububu01 a întrebat:

Vreau sa stiu mai multe despre ce inseamna sa fii promoter. Cat timp aloci in medie acestei activitati, cat se poate castiga si daca poti face mai multe promotii in acelasi timp, de la companii diferite. Ofer vot si funda raspunsului ajutator.

1 răspuns:
| Mary_Any_1995 a răspuns:

A fi promoter =a promova 1sau mai multe produse pentru o anumita firma,, x,, poti promova chiar si o aplicati poate fi vorba despre promovare unor produse comerciale ..eu am lucrat ca promoter trebuia sa promovez o aplicatie sa conving trecători sa instaleze o aplicatie pe telefon intr-un mall lucram 5ore pe zi si eram plătită cu 10lei\ora in general se lucrează part time dar depinde de angajator cum va intelegeti poti face mai multe promoti dar nu in acelasi timp depinde cum vrea anajatorul in general se fac promoti pe rând la diferite produse fiecare produs având o perioada de timp in care trebuie promovat ...trebuie sa ai tupeu si sa fi vorbaret\a