| SmileAndr33a a întrebat:

Heelp!
Inerc sa deschid un fisier dar imi apare "..hjjj.rar is not a valid Win32 application." Ce sa fac, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Pai.rar e un fisier winrar, nu o aplicatie. Ai bulite asocierile de fisiere. Instaleaza winrar si alege sa se asocieze cu.rar

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In primul rand e arhiva, trebuie dezarhivat inainte. In al doilea rand, un astfel de mesaj apare si din cauza virusilor, asa ca nu ar strica sa controlezi si lucrul asta!

| Frank51 a răspuns:

Nu este instalat corect, sau nu este descarcat corect

| ADITZA0708 a răspuns:

Mai descarca-l odata...Nu e descarcat corect! Funda?