| LovellyAngel a întrebat:

Heelp. Nu stiu de ce, camera de la laptop se vede cu susu in jos. sad Ce pot face? Am laptop ASUS cu camera incorporata in el... Nu gasesc niciun folder in PC de la camera... Stie cineva ce pot face?

Răspuns Câştigător
| adonnys a răspuns:

Descarca ManyCam este un programel care ruelaza odata cu windows-ul si in el ai optiune de rasturnare a imaginii, de asezare in oglinda sau invers cred ca iti dai seama. Aceeasi problema ca a ta am avut-o si eu si s-a remediat. Iar in messenger unde te intereseaza pe tine dai la Source si schimbi de pe numele la camera ta pe cel al programului ManyCam. Funda? big grin

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Întoarce laptop-ul invers.
Acum, serios, intră la setări, sigur trebuie să găseşti soluţia acolo. E posibil să fie o dereglare temporară.
Baftă!

| LovellyAngel explică (pentru Deny1333):

Nu are setari camera. Nu le gasesc

| Deny1333 a răspuns:

Du-ţi laptop-ul la reparat sau roagă pe cineva care se pricepe să te ajute, atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai team view te rezolv eu! da-mi un pm cu id si pass!

| SuicideSilence a răspuns:

Control panel ->device manager -> dublu click pe camera ->driver -> update driver -> browse my computer for driver software -> browse ->si alegi calea catre driver-ul camere. daca nu ai inteles uite id-ul meu: id_test_2@yahoo.com