| Bby_4689 a întrebat:

Heey.Am si eu o intrebare. Ce e mai bun dintre Iphone4 si Samsung galxy s II?
:*FUNDAAAAAAAbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| DragosAlex1 a răspuns:

Voi va auziti ce spuneti ati tinut vreo data in mana un galaxy? nu te lua dupa ei galaxy e clar mai bun are mai multe dotari si iphone e prea fragil daca l-ai scapat odata nu mai merge binesad

10 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Samsung Galaxy S II

| DragosAlex1 a răspuns:

Samsung galaxy s II big grin dar e mai scump cu mult tongue

| Blagandrey a răspuns:

Salut! Samsung Galaxy 2 este mai bun decat Iphone4 daca nu esti convins(a) uite o comparatie intere aceste telefoane http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=3275. Multa bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Gecko a răspuns:

Tin sa-l contrazic pe dArrkness deoarece iphone 4 nu e deloc fragil. Este un telefon elegant si foarte rezistent. Va spun asta din propria experienta. Acum vreo 2 saptamani mi-a cazut de la etajul doi pe beton si a supravietuit( zgariat, dar ecranul este ca nou) in plus Apple pregateste lansarea iphone 5 peste 2 saptamani, acesta urmand sa ajunga in Romania pe la mijlocul lunii octombrie. Eu zic ca merita asteptarea. laughing

| FroddoLikesBlood a răspuns:

IPhone4.

E logic.

| RzzV a răspuns:

Galaxy SII 100%

| FuckinShit a răspuns:

Iphone4

| Bby_4689 explică:

Ce sa cred acum?laughing

| Hekate a răspuns:

Ce e mai bun dintre un Iphone4 si o caramida? Caramida pentru ca are multitasking