| weheartitxdd a întrebat:

Hei all!love struck Vreaus a va intreb ceva? In curand o sa-mi i-au un telefon.As vrea un LG Cookie Fresh. Ce spuneti? Am auzitde la multa lume ca se strica repede touch-sccreenul si nu sunt prea bune. Un sfart va rog.:*

1 răspuns:
| BrAmBuReL43 a răspuns:

Eu am LG cookie fresh si merge de minune are un meniu cam ca iphonu bine nici cu foldere sau chesti... daca esti fata ti-ai putea lua pe mov daca esti baiat pe albastru dar eu mi-am luat dunga aia roz si tlf. este negru carcasa si e super beton tlf merita