| YellowGuy a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Lg cookie fresh dar am fost sfatuit de prieteni sa nu fac asta deoarece telefoanele cu touchscreen nu sunt foarte rezistente iar eu fiind o persoana mai neglijenta las strica repede.Deci ce spuneti? Este rezistent?

10 răspunsuri:
| Lavinia_6306 a răspuns:

Hi! Eu am LG KP501. si crede-ma este bun. pentru ca eu il am de 1 an si am pus mana pe el si uda. l.am si scapat de vreo 2- 3 ori nu are nimic este ca nou.

| ChRoM a răspuns:

Eu sincer nu as alege de la Lg mai ales pentru ca nu imi place mie firma si am avut prieteni care sau plans de telefoane de la LG dar daca vrei ceva mai rezistent, da ia-ti fara touchscreen desi eu am un corby care l-am scapat in noroi asta iarna in autobuz si nu a patit nimic chiar daca a sarit capacul si bateria dar le'am sters le-am pus la loc si nici o problema. Succes in alegere! big grin

| onlytiff a răspuns:

Buna! Eu am Nokia 5530 de 1 an. l-am scapat de jos de nenumarate ori, e zgariat facut praf, am 2 zgarieturi maaaari pe ecran si totusi, merge ca la inceput.Nu stiu ce sa zic despre Lg dar Nokia al meu e foarte rezistenttongue... daca vrei touchscreen i-ati Nokia, oricum sunt mai bune in general!

| Bella_2124 a răspuns:

Eu am un LG cookie de 3 saptamani, si nu am avut probleme cu el, insa nu as putea sa-ti spun prea multe pentru ca nu il am de mult timpstraight face. dar pana acum e ok`. face pozele destul de clare, volumul e ok, se aude bine (cand suna sau cand asc muzica), are betisor special ca sa nu se zgarie ecranu... acum nu stiu, u cumpara`ti c tel vrei, alegerea ta. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rezistent de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa credeam si eu dar sunt rezistente la cazaturi(acum nu te apuci sa il testezilaughing) Sa nu ii zgarii display-ul in buzunar iti cumperi o husa la el.
P. S Nu lua de la Lg mai bine intereseaza-te de Samsung S5230, are un design mai placut, acum ramane la alegerea ta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur il am si e tare i-ati si tu

| Alina21n a răspuns:

Lg cookie este un telefon bun si chiar fff ok... bine inteles ca este mai firav dar trebuie sa ai si tu putina grija! deci daca iti place...big grin

| Blablabla21 a răspuns:

Am un LG KP501 si e ff bun. Il am din luna mai si deja e ff zgariat. L`am scapat de multe ori pe jos si chiar nu a patit nimic.Sunt ff bune telefoanele Lg, deci iatil cu increderewinking pup:*

| Jack3Fotbalistul a răspuns:

Am eu unul de vanzare... daca te intereseaza add jackk_Bossu