| Gamerita a întrebat:

Hei...am de ales dintr.o tableta Allview la vre.o 6 mil si dintre o camera foto buna la fel...voi ce ati alege? tableta sau camera? vot la toti

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merge doi în unu.
Tabletă cu cameră încorporată.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tableta.

| alexia222 a răspuns:

Tableta

| Galbenu_Alex_1995 a răspuns:

Hmm...cred ca asi alege Allview deoarece e folositoare si s-ar putea sa gasesti o tableta cu o camera destul de buna.

| Gamerita explică (pentru Galbenu_Alex_1995):

Mersii ca mi-ai zis xD chiar nu stiam ca exista tablete cu camere thinking laughing)

| Galbenu_Alex_1995 a răspuns (pentru Gamerita):

Pai existalaughing

| Gamerita explică (pentru Galbenu_Alex_1995):

Uite k eu nu stiam rolling on the floor. mersi :* te-am votat >big grin

| BrianGreen a răspuns:

Tableta..normal