| Anna0111 a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor. cand mi.am bagat tableta Asus la incarcat arata semnul de baterie descarcata apoi nu mai arata apoi iar arata. asa facea incontinuu. m.am speriat si l.am scos de la incarcat. apoi s.a stins. am bagat.o iar apoi am plecat la o prietena. am stat 4 ore apoi am incercat sa deschid tableta. nu se mai deschide. am incercat sa o resetez tot nu merge. ce sa fac. va rog ajutati.maa!

Răspuns Câştigător
| Hadrian_Hannibal_1995 a răspuns:

Buna,am patit si eu aceeasi problema cu telefonul este de la incarcarcator eu am cumparat altul si a mers

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

O ai in garantie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel face si tableta mea serioux, daca e inca in garantie ai face bine sa ceri alta :I, banuiesc ca se apasa si singura pe linkuri si merge greu?

| Maldini a răspuns:

Stai linistita ca asta nu e o problema grava. Se intampla cand incarci tableta cu alte incarcatoare, te joci pe ea cand se incarca sau o lasi foarte mult timp la incarcat. O duci la reparat sa iti schimbe gaura aia in care bagi incarcatoru si cumperi alt incarcator. Daca faci iar ce am enumat mai sus problema va interveni din nou. Sunt 100% sigur ce iti spun, am patit si eu de minim 10 ori