| alexandra9love a întrebat:

Hei, am o mare problema, am facebook de cateva luni si acum nu imi mai merge, dar imi cere adresa de yahoo mail, o scriu si nu mi-o citeste. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma sad

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Facebook analfabet! Nu faci tu bine ceva pe acolo! Parola e buna?

| MskDesign a răspuns:

Nu iti citestelaughing
Esti sigur ca ai scris corect adresa, sau esti sigur ca vreunul din prietenii tai nu ti-a facut o gluma nu prea buna?

| trisha88 a răspuns:

Se mai intampla erori si la facebook, la inceput am patit si eu asa ceva si mai tarziu am primit de la ei un email in care isi cereau scuze pentru neplacerea provocata. Eventual renunta la contul ala si fa-ti altul de la inceput. Stiu ca e neplacut ca am trecut si eu prin asa ceva.