| anonim_4396 a întrebat:

Hei.Am primit de ceva timp un telefon.(1, 2 Ghz) Ce jocuri sa îmi iau pentru el? Sa nu fie cu bani, adică trebuie cumpărat pentru a-l juca complet. Am găsit jocuri de genul la Enigmatis dar trebuie cumpărate. Dau Funda la cel care ma ajuta cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| SpeedPrimer a răspuns:

Shadow fight 2, real racing 3, injustige, implosion-never lose hope, fifa 2015, darknnes reborn, dungeon hunter 4, prison brake lokdown. Sper ca te-am ajutat, funda?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Real Racing 3, Subway Surfers, Temple-Run 2, Talking Tom, Fifa 2015, Sniper 3d Assasin, etc.

| AmaliaMarilena a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Chestia e că pe-astea le stie toată lumea. Mersi oricum.

| Anonymash a răspuns:

Depinde de telefon; ce telefon ai? :3