| Catiii a întrebat:

Hei. Am un telefon Nokia E5. Am descarcat Facebook, Yahoo! Messenger si Youtube, dar nu merg.

Youtube-ul a mers intr-o vreme, intr-adevar. Dar acum nu stiu de ce nu merge. Nu se conecteaza.

Care credeti ca e problema si cum se poate rezolva?

2 răspunsuri:
| allthree a răspuns:

Fai un update la applications si i-a o versiune mai noua a apicatilor!

| TheFucker a răspuns:

Buna.

Cred ca te pot ajuta.
Tu ti-ai descarcat Messu`, Facebooku` si YouTubeu`, da` ti-ai accesat netul pe mobil non-stop?

Daca nu l-ai accesat nu au cum sa mearga. Youtube-ul merge periodic, daca l-ai luat de pe anumite site-uri, dar la unele site-uri il descarci si ai nevoie de net non-stop.

Sper ca raspunsul meu ti-a fostt de folosbig grin
Primesc fundita?