| Catiii a întrebat:

Hei. Am un telefon Nokia E5. Am descarcat Facebook, Yahoo! Messenger si Youtube, dar nu merg.
Youtube-ul a mers intr-o vreme, intr-adevar. Dar acum nu stiu de ce nu merge. Nu se conecteaza.

Care credeti ca e problema si cum se poate rezolva?

1 răspuns:
| mmaarryyaa a răspuns:

Pai...Nu conteaza ce fel de telefon ai! Eu am un telefon care daca, nu stiu cum...umblu uneori prea mult pe el se blocheaza! Uneori! Dar daca nu iti merg poate are ceva telefonul tau! Eu zic sa te duci la un specialist Orange! Sau Cosmote, Vodafone sau ce fel de cartele ai! Eu asa zic si as face in locul tau! Daca nu te duci acum poate situatia se va agrava si mai rau cu fisierele tale!
Sper ca ti-am fost de ajutor!