| Florentina9210 a întrebat:

Hei! As vrea sa imi schimb si eu telefonul si nu stiu ce sa cumpar, gen sa fie si frumos, estetic, subtirel pentru o fata si sa aiba multe facilitati. Eu am de doi ani un Galaxy S3, am fost multumita de el, insa in ultima perioada cam face figuri.
Ce telefon imi recomandati? sa fie pana in 2000 lei.

Răspuns Câştigător
36 răspunsuri:
| Florentina9210 explică (pentru mfker):

Nu am incredere in magazinele de genul.

| Yoel a răspuns:

Apple iPhone

| Bia098 a răspuns:

Samsung Galaxy S5. Costă 1350 de lei.

| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/huawei_p9_lite-7983.php
Eu il folosesc de cateva luni si cinstit iti spun bate la c...r,scuzati expresia, si iphone si Samsung.

| mgtow a răspuns (pentru Florentina9210):

Problema la iphone e ca nu poti sa iti faci de cap cu el cum vrei nu are Android si e limitat la anumite modificari care nu le poti face, iar Samsung a cam explodat cu S7 si a pierdut increderea la multi fanatici care ii tineau in slavi

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns (pentru Florentina9210):

"..sa vad cum se aseaza in manuta mea.", "..intre la inimioara." nice.