| VldB a întrebat:

Hei, cand apas pe tastatura, pe litera " t" si,, y", imi apare asta: tf yj. Iar cand apas backspace, imi apare \\\... de vina tastatura? sau e de la setarile PC-ului?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Atunci, probabil insecte, mergi la Service. Cei de acolo ar trebui să observe cauza.

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Probabil ai varsat apa peste tastatura.

| VldB explică (pentru LTAA):

Nup

| VldB explică (pentru LTAA):

Huh happy ciudat, dupa 2 zile imi merg toate tastele straight face
oricum mersi de ajutor, ai funda big grin

| LTAA a răspuns (pentru VldB):

Atunci, probabil insecte, mergi la Service. Cei de acolo ar trebui să observe cauza.

| d33a15 a răspuns:

Cauta setarile tastaturii, si rezolvi de acolowinking

| VldB explică (pentru d33a15):

Ma poti ajuta?, nu stiu sigur unde le gasesc