| iuliutzabulinutza a întrebat:

Hei cand intru pe un joc de pe facebooc imi tot apare asta;;;;;;;;;;;,, Conexiunea nu este sigura
Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la petrescue.king.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificată.
Ce ar trebui sa fac? Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați.,,,,,,,,,, dar doar la calculator, la absolut toate jocurile si si la anumite site-uri ce ar trebui sa fac sa nu imi mai apara?

Răspuns Câştigător
| bogddan4you a răspuns:

Daca intri depe mozila nu-ti merge sa intri si este un virus care iti afecteaza cal si contul foloseste brauzarul torch sau google crome google crome este cel mai bun poti traduce in romana si multe chesti si este sigur fara virusi.

1 răspuns:
| Frank51 a răspuns:

Reinstaleaza browser-ul, ce-i drept nu prea ma pricep la Firefox doar la Chrome, dar incearca si sa intri la Setari, si vezi daca e ceva in neregula

La Firefox parca intri la "Unelte" apoi la Setari.