| LiimeXdx a întrebat:

Hei...ce fel de joc e Sims? Trebuie sa il instalez? straight face
Funda! happy

Răspuns Câştigător
| FkThRz a răspuns:

Este un joc foarte bun unde ai o arie larga de lucruri pe care le poti face. Da, trebuie instalat in calculator. Daca vrei sa vezi cum este cu adevarat jocul poti cauta pe YouTube.com: Sims 2 Gameplay.

| LiimeXdx explică (pentru FkThRz):

Mersiwinking Fundita!

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Este un joc distractiv si da trebuie sa-l instalezi.

| Roxett a răspuns:

E un joc de societate. "viata virtuala": dormi mananci ai grija de casa mergi la munca te casatoresti ai copii...e amuzant un timp dupa devine plicisitor.

| BiuL a răspuns:

E un life simulator, da trebuie instalat pe pc, telefon sau tableta, depinde care sims il vrei, sunt mai multe.

Răspuns utilizator avertizat
| dragutzairina a răspuns:

Este un joc care mie imi place foarte mult.Ai o familie sau un oras de care trebuie sa ai grija (fac cam tot ce facem si noi. pana si bebelussi laughing rolling on the floor )Mai bine merge daca il cumperi (CD) dar si CD-ul trebuie instalat.Il recomand.CD il poti gasi la mall-uri si magazine mari precum carefour si real. fundita?big grin puppy dog eyes