| XsupermenX a întrebat:

HEI cine ma poate ajuta? am o imprimanta si s-a cam defectat nu mai printeaza si in loc sa printeze o memoreaza in PC.Cel mai rapid si util raspuns FUNDA!

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pana sa reinstalezi driverele, verifica optiunile de print. E posibil sa ai bifata optiunea 'print to file' in fereastra de printare.

| laur_8083 a răspuns:

Buna. nu sa defectat laughing dezinstaleaza driveru din pc si reinstaleazal iar de pe cd. banuiesc ca ai incercat sa printezi un text scris in word/notepad etc? fa cum ti-am zis.