| ZannE12 a întrebat:

Hei, cum pot face poze pe Snapchat cu efectele alea :curcubeu, capsuna etc? Telefonul meu se numeste Samsung Galaxy trend plus.
Help

Răspuns Câştigător
| Razvan1398 a răspuns:

Deschizi Snapchat, intri in camera si apesi pe fata ta pana cand iti apar efectele, dar trebuie sa fie compatibila si camera telefonului cu aplicatia. Daca camera nu are carcateristicile necesare pentru detectarea fetei acest lucru nu va functiona.

3 răspunsuri:
| Puppypinky a răspuns:

Intri pe Snapchat si o sa fie camera pornita. Tii apasat pe imagine pana o sa iti apara mai jos efectele si apesi pe ele

| iuliasss a răspuns:

Tii apasat pe fata putin timp si o sa apara

| ZannE12 explică:

Se pare ca nu imi e compatibila camera.